Współpraca z Fabryką Talentów

Informacje ogólne

Zaangażowanie się w realizowane przez Fundacje projekty przynosi wymierne korzyści.

Dlaczego?

Nasze projekty są przedsięwzięciem jedynym w swoim rodzaju – łączą w sobie program edukacyjny, wyzwania inżynierskie, rywalizację, ducha pracy zespołowej, kreatywność, zabawę i niezapomniane wspomnienia.

Oferujemy konkretne korzyści wizerunkowo-promocyjne, które z pewnością wzmocnią rozpoznawalność Państwa Firmy oraz jej produktów.

Zaangażowanie w nasze projekty jest silnym przesłaniem, iż Państwa Firma jest otwarta na innowacje i nowe metody edukacyjne oraz zainteresowana wspieraniem przyszłych młodych inżynierów.

Nasze projekty to międzynarodowe wydarzenia, na których obecność jest silnym elementem kreacji Państwa Marki. Na przykład międzynarodowy turniej robotyki i automatyki FIRST LEGO League przyciąga coraz większą liczbę drużyn oraz wiwatującej publiczności (zaczynaliśmy od 10 zespołów, w tym roku planujemy 40). Z okazji 5 lecia FLL w Poslce, powierzono nam organizajcę jednego z tegorocznych Półfinałów Europejskich.

Nasze projekty są programami cyklicznym, które dynamicznie się rozwijają – w przeciągu kilku lat zaczęliśmy organizować konkursy w czterech miastach: Gdańsk, Warszawa, Poznań i Gliwice - Katowice. Mamy apetyt na jeszcze więcej… aby każdy mógł skorzystać z tej niecodziennej możliwości rozwoju i zabawy.

Poprzez nasze projekty kreujemy nowe talenty – przyszłych inżynierów, którzy z zamiłowaniem poszukują nowych rozwiązań i sposobów na rozwijanie swoich umiejętności. Na pewno, będą świetnymi pracownikami w Państwa Firmie.

Zaangażowanie w nasze projekty przynosi wiele SATYSFAKCJI, zarówno ze względu na korzyści dla Państwa Firmy, jak i osobiste zadowolenie z wkładu na rzecz rozwoju „edukacji praktycznej” oraz radości młodych inżynierów.

© Fundacja Fabryka Talentów 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja © TA Group 2009